رد کردن لینک ها

پنل اس ام چیست؟

پنل اس ام چیست؟

در این مقاله قصد معرفی و آشنایی با سامانه پیامک را داریم همچنین چکیده ای از کارایی های پنل اس ام اس را شرح خواهیم داد.با ما همراه باشید

 

شاید شما هم مثل بسیاری از افراد نام پنل اس ام اس را شنیده اید و حدس میزنید که ممکن است با یک همچنین ابزاری میتوانید به کسب و کار خود رونق ببخشید ولی اطلاع زیادی در مورد عملکرد و امکانات و  نحوه تهیه آن ندارید. در این مطب خلاصه ای در این مورد برای شما عزیزان ارائه میشود.

پنل اس ام چیست؟ سامانه پیامکی چیست؟سامانه پیام کوتاه چیست؟ سامانه ارسال اس ام اس انبوه چیست؟ و …

تمام اصطلاحات فوق در واقع نام های دیگر پنل اس ام اس هستند که هیچ تفاوتی با هم ندارند و فقط در گفتار زبانی تفاوت دارند و در عمل یک چیز هستند.

سامانه پیامکی یک ابزای است برای ارتباط با مشتری / دانش آموزان / دانشجویان  و بطور کلی مخاطبان  و از سوی دیگر یک وسیله تبلیغات گسترده و هدفمند و از همه مهمتر ارزان قیمت است.

پنل اس ام اس چیست؟

تبلیغات انبوه:

شما میتوانید با استفاده از امکانات سامانه اس ام اس پنل فا برند خود را در سطح کشور بصورت هدفمند با کمترین هزینه و سرعت خیلی بالا تبلیغ کنید یا اخبار و اطلاعیه و فراخوان خود را اعلام کنید. میتوانید به یک منطقه پستی مشخص و یا کوچه و بازار مشخص در شهر خاص که هدف شماست پیامک خود را ارسال کنید. یا به پیش شماره های خاص یک شهر که مد نظر شماست اس ام اس انبوه بفرستید. ویا حتی میتوانید از بانک اطلاعاتی مشاغل که ما در اختیار شما قرار میدهیم به صاحبان مشاغل یا اصناف خاص پیامک تبلیغاتی خود ارسال کنید.

ارتباط با مخاطب:

یک کاربرد دیگر سامانه پیامک که به آن اشاره کردیم ارتباط با مخاطب بود. شما میتوانید با استفاده از ماژول (بخش) مسابقه و نظرسنجی پنل ارسال اس ام اس پنل فا بین مخاطبانتان یک مسابقه یا نظر سنجی پیامکی ایجاد کنید و در مورد مواردی مثل نحوه عملکرد کارمندان / کیفیت خدمات و … نظر مخاطبانتان را بدانید. و یا حتی از این سامانه به عنوان یک صندوق انتقادات و پیشنهادات پیامکی استفاده کنید. و با استفاده از ماژول “پاسخگوی خودکار” پیامک های خودکار در پاسخ به پیامک های دریافتی  ارسال کنید.

و بسیاری از امکانات دیگر که میتوانید در مقاله های بعدی به آن اشاره خواهیم کرد بخوانید.

شاید این تعریف را شنیده اید که: سامانه پیام کوتاه یک نرم افزار تحت وب است.

این جمله بدین معنی است که شما نیازی نیست برای استفاده از این سامانه هیچ نرم افزاری را روی کامپیوتر خود نصب کنید. بلکه ما این سامانه را در سایت پنل فا بصورت نصب شده داریم و شما از طریق وبسایت ما وارد سامانه میشوید. یعنی تنها چیزی که شما نیاز دارید یک کامپیوتر و اینترنت است.

البته نیازی نیست که شما همیشه آنلاین باشید.

میتوانید پیامک هایتان را با استفاده از قابلیت “ارسال زمان بندی شده” تنظیم کنید تا سامانه آنها را با توجه به تنظیمات شما در زمان مقرر ارسال کند.

سفارش و خرید پنل اس ام اس:

با توجه به نیاز خود پنل های کاربری را از صفحه ی امکانات و تعرفه پنل های کاربری اس ام اس  با هم مقایسه کنید و یکی را انتخاب کنید. و از قسمت ثبت سفارش بصورت آنلاین خریداری کنید.

خرید پنل اس ام اس

تعرفه ارسال پیامک:

تعرفه هر پیامک ارسالی با توجه به نوع پنل خریداری شده متفاوت است و از 90 ریال برای هر پیامک شروع میشود.

برخی از امکانات سامانه پیامک پنل فا:

شارژ آنلاین: شاید از خود میپرسید که خوب الان پنل خریدااری کردیم  چگونه پنل را شارژ خواهیم کرد. شما برای شارژ حساب پیامکی پنلتان نیازی نیست به بانک مراجعه کنید و یا …. در داخل سامانه امکان شارژ حساب به صورت آنلاین وجود دارد و شما از آن قسمت مبلغ دلخواه را از طریق درگاه بانکی شارژ میکنید.

البته این فراموش نکنید در موقع خرید با توجه ب پنل خریداری شده تعدادی پیامک هدیه به شما تعلق خواهد گرفت.

برگشت هزینه ی پیامک های نرسیده به گوشی: شما وقتی از سامانه پیامک ارسا میکنید ممکن است موبایل مخاطب در دسترس نباشد / خاموش باشد / در لیست سیاه مخابرات باشد و یا به هر علت دیگری امکان دریافت پیامک نداشته باشد. در این صورت سیستم اس ام اس پنل فا بطور اتوماتیک تمام هزینه پیامک های نرسیده به گوشی را بعد از 48 ساعت بر خواهد گرداند و بدین ترتیباز حساب شما هیچ شارژ پیامکی به حدر نخواهد رفت.

 

مطالبی که شاید مورد پسندتان باشد

به گفتگو بپیوندید

مشاوره تلفنی رایگان
 اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

close-link